Розробники NFT-маркетплейса OpenSea додали підтримку блокчейну Avalanche


12.10.2022
Розробники NFT-маркетплейса OpenSea додали підтримку блокчейну Avalanche

Торгова платформа OpenSea додала підтримку колекційних токенів на Avalanche. Тепер майданчик підтримує NFT на семи блокчейнах: Ethereum, Polygon, Arbitrum, Klaytn, Solana, Optimism і Avalanche.

Avalanche – це мережа з відкритим вихідним кодом і власним токеном AVAX.

OpenSea повідомила, що найкращі колекції на цьому блокчейні – Smol Joes і Smol Lands, що торгуються за ціною від 600 до 3 000 AVAX.

Обсяг NFT на Avalanche, проданих у вересні, склав близько $2.5 млн – приблизно 25 000 транзакцій і 4 500 покупців. За словами керівника відділу розвитку бізнесу Ava Labs Домініка Карбонаро, творці NFT на блокчейні Avalanche тільки починають освоюватися.

“NFT-спільнота мережі Avalanche володіє унікальною ідентичністю і пристрастю до експериментів як з мистецтвом, так і з NFT-додатками, а творці поки ще тільки починають розвиватися на повну силу. Ми раді вітати спільноту OpenSea в мережі Avalanche і розширити охоплення NFT на новій території”, – сказав він.

Раніше Cryptomisto повідомляло, що NFT-платформа OpenSea впровадила підтримку протоколу масштабування рівня 2 мережі Ethereum Optimism.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *