Розробники NEAR Protocol зупинили підтримку алгоритмічного стейблкоїна USN


25.10.2022
Розробники NEAR Protocol зупиняли підтримку алгоритмічного стейблкоїна USN

Команда блокчейн-проєкту NEAR Protocol призупинила підтримку стейблкоїна USN через ризики повторення долі провального UST. Про це повідомила організація Decentral Bank, що відповідає за емісію токена.

Згідно з анонсом, навесні 2022 року ризик недостатнього забезпечення USN істотно матеріалізувався. У підсумку стався розрив у забезпеченні активу, що призвело до зростання дефіциту з $10 млн до $21 млн. Також проти USN грає тривале падіння котирувань (від початку року курс NEAR обвалився майже на 80%).

“За останні кілька місяців USN зіткнувся з багатьма труднощами через підвищену увагу з боку регулюючих органів і зміни у сприйнятті ринку через нещодавні гучні інциденти”, – заявили в Decentral Bank.

Для поступового закриття USN у Decentral Bank анонсували програму захисту інвесторів. У її рамках емісію нових USN зупинено, а ліквідність на Ref.finance у вигляді 40 млн USN уже прибрано. На момент анонсу в резервах стейблкоїна залишилися майже 39 млн USDT, а також близько 5,7 млн NEAR. У Decentral Bank закликали власників USN якомога швидше конвертувати стейблкоїн. Як довго триватиме програма із захисту інвесторів, не уточнюють.

USN було запущено наприкінці квітня 2022 року. Спочатку стейблкоїн був максимально алгоритмічним із фокусом на криптовалюту NEAR. Пізніше, однак, розробники розширили перелік забезпечення, додавши підтримку USDT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *