Розробники Ripple додали підтримку NFT в XRP Ledger


01.11.2022
xrp

В екосистемі XRP Ledger з’явився новий стандарт, що дає змогу створювати, випускати і поширювати NFT.

Згідно з повідомленням технічного директора Ripple Девіда Шварца, хоча можливості токенізації активів не нові для XRPL, ця інновація знаменує собою важливу віху. Завдяки їй тепер можна створювати Web3-проекти в мережі Ripple.

“Новий стандарт вводить NFT до реєстру XRP для представлення унікальних активів, а також ефективні та безпечні операції для передавання та зберігання таких токенів. Спасибі за терпіння і підтримку в реалізації NFT в XRP Ledger”, ─ зазначив Шварц.

Нативний NFT для XRP Ledger, що з’явився завдяки XLS-20 (стандарт для XRPL NFT), прокладе шлях до створення унікальних активів з ефективними і безпечними операціями. Новий стандарт введе невзаємозамінні токени (NFT) до реєстру XRP.

У повідомленні Ripple йдеться про те, що значні транзакційні витрати є фундаментальною проблемою для NFT-розробників, що розробляють на провідних блокчейн-рішеннях першого рівня. Одна тільки плата за газ у деяких мережах може додати сотні доларів до остаточної ціни NFT і варіюватися залежно від призначеного для користувача трафіку і завантаженості даної мережі. За допомогою XLS-20 розробники можуть підтримувати більше NFT з меншими витратами.

Нова розробка дасть змогу створювати NFT у Ripple на базі розподіленого реєстру XRP Ledger без смарт-контрактів. Функціонал мінтингу та аукціонів уже закладено в новий стандарт XLS-20.

Ripple працював над ініціативою понад рік. Ще у вересні 2021 року Ripple Labs презентувала фонд на $250 млн для стимулювання створення NFT у межах XRP Ledger. Зараз більшість NFT створюють на базі Ethereum. Тоді інтерес до співпраці з Ripple виявили такі NFT-ринки, як mintNFT і Mintable. Вони заявили про готовність інтегрувати блокчейн XRPL. Також до ініціативи приєдналося агентство VSA Partners.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *