Розробники Opera додали в криптобраузер новий продукт для аналізу NFT-проектів


03.11.2022
Розробники Opera додали в криптобраузер новий продукт для аналізу NFT-проектів

Команда Web3-браузер Opera запустила новий продукт під назвою “DegenKnows”, який допоможе користувачам аналізувати, відстежувати та досліджувати невзаємозамінні токени (NFT).

Новий інструмент допоможе користувачам орієнтуватися в NFT-проектах та отримувати доступ до інформації від спільноти соціальних мереж.

Крім регулярного аналізу он-лайн даних, таких як окремі транзакції, DegenKnows надаватиме користувачам позамережеві дані з джерел соціальних мереж, включаючи Twitter і Discord. Зокрема, користувачі можуть бачити твіттер-стрічки ключових лідерів думок проекту та офіційні акаунти. Платформа аналізує команду, яка стоїть за кожним проектом NFT, включаючи кількість підписників у соціальних мережах, справжніх фанатів і загальну кількість згадок за 24 години.

За допомогою функції “Розумний фільтр” команда DegenKnows стверджує, що допоможе користувачам відфільтрувати шахрайські проекти.

“З DegenKnows ми пропонуємо користувачам інноваційний інструмент для вивчення і розуміння світу NFT і, можливо, виявлення наступного великого проекту раніше за інших.” – заявивила голова криптоекосистеми Opera Сьюзі Батт.

Повідомляється, що всі користувачі браузера Opera отримають безкоштовний преміум-доступ до DegenKnows, тоді як користувачі інших браузерів зможуть отримати обмежену безкоштовну пробну версію, що діятиме до кінця 2022 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *