Роберт Кійосакі прогнозує обвал крипторинку в лютому


13.02.2023
Роберт Кійосакі вважає, що інвестиції у консервованого тунця зараз вигідніші, ніж у золото, срібло чи біткоїн

Незабаром почнеться масштабний обвал ринку, унаслідок якого всі активи, включно з криптовалютами, різко впадуть. Так вважає автор бестселера “Багатий тато, бідний тато” Роберт Кійосакі.

На його думку, після падіння Федеральна резервна система США (ФРС) буде змушена друкувати мільярди для підтримання економіки, знижуючи вартість долара. За такого розкладу золото, срібло і біткоїн різко зростуть до 2025 року, “тому що віру в долари, фальшиві гроші, буде зруйновано”, – прогнозує Кійосакі.

За прогнозом підприємця, до 2025 року золото і срібло коштуватимуть $5000 і $500, а BTC – $500 000. Кійосакі назвав дорогоцінні метали “грошима богів”, а першу криптовалюту – “грошима людей”.

На думку Кійосакі, на економічний крах, що наближається, також вказують масові звільнення в Кремнієвій долині, де 2022 року скоротили 144 000 осіб. Ще 66 000 звільнень очікується у 2023 році, зазначив він.

На момент написання біткоїн торгується по $21 620, знизившись на 0,89% за добу.

У січні Кійосакі назвав бідність у США можливою причиною зростання біткоїна, пояснивши, що погіршення фінансового стану громадян може стимулювати попит на альтернативні інвестиційні продукти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *