Ripple продала XRP на $409 млн у другому кварталі


01.08.2022
Ripple продала XRP на $409 млн у другому кварталі

У той час як у другому кварталі впали багато криптогігантів, включаючи Terra, Three Arrows Capital, Celsius і BlockFi, компанія Ripple підтвердила, що досягла значних успіхів у підвищенні корисності блокчейна XRP і своєї послуги ліквідності на вимогу.

У четвер компанія Ripple опублікувала звіт про стан ринків за другий квартал, показавши значне зростання продажів XRP та корисності сервісу On-Demand Liquidity (ODL).

Американська компанія підтвердила, що другий квартал став для неї успішним. Відповідно до звіту, обсяг її ODL зріс на 800% порівняно з минулим роком завдяки численним партнерським відносинам, які допомогли збільшити обсяги платежів. Зокрема, одним із найбільш значущих партнерств компанії стало співробітництво з литовським провайдером грошових переказів FINCI, метою якого було забезпечення миттєвих та економічно ефективних роздрібних грошових переказів.

Завдяки глобальному розширенню ODL компанія Ripple також збільшила продаж XRP приблизно на 50%. У другому кварталі компанія продала XRP на суму близько $408,9 млн, додавши до $273,27 млн, які скоротила в попередньому кварталі. Тим часом компанія повідомила, що обсяги знизилися на 22% порівняно з попереднім кварталом і склали в середньому $862 млн на день порівняно з $1,1 млрд.

У звіті Ripple зазначила, що на цінові показники XRP у другому кварталі вплинули “ширші макроекономічні показники та ідіосинкратичні події”.

На момент написання XRP торгується по $0,38 за монету. За останню добу ціна токена зросла на 1,82%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *