Регулятор Таїланду звинуватив криптобіржу Zipmex у приховуванні інформації про транзакції


6:38 PM, 7 Вересня 2022
Регулятор Таїланду звинуватив криптобіржу Zipmex у приховуванні інформації про транзакції

Комісія з цінних паперів та бірж Таїланду (SEC) подала скаргу до Королівської поліції (AMC) на криптобіржу Zipmex та співзасновника та генерального директора її місцевого підрозділу Екларпа Йімвілая. Про йдеться у заявці SEC.

Регулятор почав збирати та вивчати інформацію про транзакції Zipmex після того, як 20 липня біржа призупинила виведення коштів. Відомо, що дані про операції платформи не були надані SEC у строк главою компанії.

Заморожування коштів у біржі пояснили нестабільними умовами на ринку та фінансовими труднощами ключових партнерів. Проте вже 21 липня Zipmex відновила функції депонування та виведення, а 11 серпня частково відновила виведення коштів у BTC та ETH – лише для користувачів власного криптогаманця, Z Wallet.

Наприкінці липня керівництво біржі подало заявку до суду Сінгапуру на введення мораторію на розгляд із кредиторами. 15 серпня суд надав Zipmex трохи більше трьох місяців для вирішення проблем із ліквідністю.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!