Регулятор Таїланду має намір заборонити криптовалютне кредитування в країні


15.09.2022
У Таїланді розпочали підготовку до тестування національної цифрової валюти

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) Таїланду готується вжити радикальних заходів після збоїв платформ криптовалютного кредитування (DeFi), що сталися влітку 2022 року.

В оголошенні, опублікованому на офіційній веб-сторінці регулятора, повідомляється, що SEC відкрила публічні слухання з цього питання і збиратиме думки до 17 жовтня.

Відомо, що SEC має намір заборонити будь-які послуги зі стейкінгу та кредитування від “бізнес-операторів цифрових активів”, щоб захистити трейдерів і широку громадськість від “ризиків таких постачальників транзакцій”.

Також повідомляється, що регулятор планую заборонити операторам приймати на зберігання цифрові активи з обіцянкою виплатити вкладникам дохід, навіть якщо дохід буде отримано не за рахунок зростання вартості активів, а з бюджету на просування. Також буде заборонено рекламу кредитних і депозитарних послуг.

Нагадаємо, що цього літа багато DeFi-платформ зіткнулися з серйозними проблемами на тлі загального обвалу ринку. Такі крипто-кредитні компанії, як Celsius Network і Voyager Digital, заморозили зняття коштів, а потім оголосили про банкрутство.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *