Регулятор США відкриє офіс для обслуговування заявок від криптокомпаній


09.09.2022
SEC оштрафувала Ernst & Young на 100 мільйонів доларів

Комісія США з цінних паперів та бірж (SEC) має намір створити новий офіс для обслуговування заявок від криптовалютних компаній, повідомляє The Block з посиланням на Сіселі ЛаМоте, помічника директора з операцій розкриття інформації у Відділі корпоративних фінансів SEC.

Повідомляється, що офіс входитиме до складу Відділу корпоративних фінансів, який розкриває інформацію для компаній, що торгуються на біржі.

За словами Ламот, SEC в пошуках спеціаліста, який керуватиме офісом. Також очікується, що офіс матиме юридичний та бухгалтерський відділи для роботи з криптовалютними компаніями, які захочуть проконсультуватися у регулятора або подати заявку.

ЛаМоте також заявила, що SEC вважає новий офіс необхідним для розгляду “унікальних” заявок на реєстрацію криптоактивів, переважна більшість яких регулятор розглядає як цінні папери. Більшість криптоіндустрії протистояла цьому визначенню чи інакше уникала реєстрації нових монет як цінних паперів, що часто призводило до штрафних санкцій чи судовим розглядам.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *