Регулятор Японії планує дозволити трастовим банкам керувати криптоактивами


01.07.2022
Регулятор Японії планує дозволити трастовим банкам керувати криптоактивами

Агентство фінансових послуг Японії (FSA) планує дозволити місцевим трастовим банкам зберігати цифрові активи та керувати ними. Поправки до закону можуть бути внесені вже восени.

В даний час в Японії зберігати цифрові активи дозволено лише спеціальним депозитарним та трастовим компаніям. Проте чиновники бачать тенденцію до розширення використання криптовалют та токенів акцій, які часто прив’язані до цінних паперів чи нерухомості. Тому регулятор планує реагувати на ситуацію, що склалася.

Якщо поправки будуть прийняті, трастові банки повинні довести регулятору, що вони здатні безпечно зберігати та керувати цифровими активами. Для цього вони повинні будуть пройти аудит органів влади і в обов’язковому порядку дотримуватися процедур боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

Раніше повідомлялося, що в Японії може бути спрощено процес лістингу криптовалют на криптобіржах – спеціальна комісія під керівництвом прем’єр-міністра Фуміо Кісіди розкритикувала діючу систему лістингу цифрових активів у країні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *