Reddit запустила безкоштовну роздачу “колекційних NFT-аватарів” на базі Polygon


25.08.2022
Розважальний, новинний онлайн-сервіс Reddit оголосив про запуск нової платформи для NFT-аватарів, який дозволить користувачам купувати зображення профілів на базі блокчейну.

Cоціальна мережа Reddit почала безкоштовно роздавати свої «Колекційні NFT-аватари» на основі Polygon.

Минулого тижня деяким активним користувачам соцмережі було запропоновано вибрати аватари з чотирьох колекцій: The Singularity, Aww Friends, Drip Squad і Meme Team. Ті, хто має відповідну кількість очок карми в Reddit, зможуть вибрати один із вищезазначених варіантів і отримати їх через AirDrop.

Предмети колекціонування вже є на торговому NFT-майданчику OpenSea. На момент написання статті предмети колекціонування з The Singularity продаються трохи більше $15, а предмети колекціонування Drip Squad коштують більше $42.

Колекційний аватар з колекції The Singularity на Reddit

Аватари можна зберігати та керувати ними у своєму блокчейн-гаманці Reddit Vault. В даний час Vault пропонує користувачам бали спільноти на основі блокчейну, які можна витратити на функції у додатку, такі як піктограми.

Раніше цього року платформа соціальних мереж почала тестувати функцію, яка дозволяла користувачам встановлювати будь-які NFT на основі Ethereum як зображення свого профілю. У 2021 році Reddit випустив обмежений випуск NFT під назвою CryptoSnoos, заснований на його талісмані Snoo.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *