Рада директорів Twitter рекомендувала акціонерам проголосувати за угоду з Ілоном Маском за $44 млрд

Коли Ілон Маск вперше написав у Твіттері про потенційну покупку Twitter, це схвилювало багатьох людей. Це також суттєво вплинуло на акції соціальної медіаплатформи, які зросли майже на 5% за обмежений проміжок часу.

З того часу між Twitter і Маском відбулося безліч обговорень з приводу поглинання, але все йшло не гладко. Мільярдер зажадав, щоб Twitter усунув його побоювання, перш ніж рухатися далі шляхом придбання компанії.

Крім того, Маск цікавився, чи має він підтримку з боку акціонерів Twitter. Незважаючи на те, що Маск є найбагатшою людиною на Землі та потенційно першим у світі трильйонером, він залишається суперечливою фігурою.

За інформацією ЗМІ, рада директорів Twitter дала зелене світло злиттю вартістю $44 млрд. Варто відзначити, що пропозиція Ілона Маска про покупку Twitter, що становить $54,20 за акцію, набагато перевищує вартість акцій сайту ($38,91).

Після того, як рада директорів схвалила угоду, вона направила до Комісії з цінних паперів та бірж лист, у якому рекомендував акціонерам Twitter проголосувати за “угоду про злиття”. Якщо угоду буде закрито, інвестори отримають прибуток у розмірі $15,222 на кожну акцію, що їм належить.

У повідомленні наголошувалося, що голоси акціонерів дуже важливі, незалежно від кількості акцій, що їм належать.

Поглинання Twitter виявилося перешкодою для генерального директора Tesla. До цього його юридична команда направила до Twitter листа з вимогою надати коректну інформацію про кількість спам-акаунтів на сайті, інакше Ілон Маск “відмовиться від угоди”. Якщо він все ж таки відмовиться від угоди, йому доведеться за законом виплатити великий штраф у мільярди доларів.

В цьому місяці Ілон потрапив у неприємну ситуацію із SEC, яка попросила його пояснити, чому він затримав подання важливого документа про злиття. На додачу, інвестори подали на нього до суду за те, що він вчасно не розкрив свою частку в Twitter.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Сім інвесторів у Dogecoin приєдналися до позову проти Ілона Маска

У позові про фінансову піраміду, який був поданий у...

Ілон Маск заявив, що продовжуватиме підтримувати Dogecoin “усюди, де це можливо”

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що продовжуватиме «підтримувати...

Компанія Ілона Маска Boring Company додала підтримку платежів в Dogecoin

Boring Company, компанія Ілона Маска, яка надає послуги з...

Ціна мем-токена Dogecoin злетіла на 35% за тиждень завдяки підтримці Ілона Маска

Ціна криптовалюті Dogecoin (DOGE) продемонструвала сильне зростання після того,...

Ілон Маск вкотре висловив підтримку мем-токену Dogecoin

Ілон Маск підтвердив свою підтримку Dogecoin на Катарському економічному...

Останні новини

ЗМІ: Глава криптобіржі Сем Бенкман-Фрід “потенційно зацікавлений” у фінансуванні покупки комапнії Twitter Ілоном Маском

У мережі є докази зацікавленості глави біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда в купівлі соціальної мережі Twitter разом з Ілоном Маском, повідомляє Business Insider. Про це...

Сім інвесторів у Dogecoin приєдналися до позову проти Ілона Маска

У позові про фінансову піраміду, який був поданий у липні проти мільярдера Ілона Маск через його підтримку мем-криптовалюти Dogecoin (DOGE), з'явилися сім нових позивачів...

Ілон Маск назвав головні переваги мем-токена Dogecoin перед Біткоїном

CEO Tesla Ілон Маск розповів у подкасті Full Send про переваги мем-криптовалюти Dogecoin перед біткоїном. На думку підприємця, блокчейн Dogecoin має набагато більшу пропускну...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here