Коли Ілон Маск вперше написав у Твіттері про потенційну покупку Twitter, це схвилювало багатьох людей. Це також суттєво вплинуло на акції соціальної медіаплатформи, які зросли майже на 5% за обмежений проміжок часу.
З того часу між Twitter і Маском відбулося безліч обговорень з приводу поглинання, але все йшло не гладко. Мільярдер зажадав, щоб Twitter усунув його побоювання, перш ніж рухатися далі шляхом придбання компанії.
Крім того, Маск цікавився, чи має він підтримку з боку акціонерів Twitter. Незважаючи на те, що Маск є найбагатшою людиною на Землі та потенційно першим у світі трильйонером, він залишається суперечливою фігурою.
За інформацією ЗМІ, рада директорів Twitter дала зелене світло злиттю вартістю $44 млрд. Варто відзначити, що пропозиція Ілона Маска про покупку Twitter, що становить $54,20 за акцію, набагато перевищує вартість акцій сайту ($38,91).
Після того, як рада директорів схвалила угоду, вона направила до Комісії з цінних паперів та бірж лист, у якому рекомендував акціонерам Twitter проголосувати за “угоду про злиття”. Якщо угоду буде закрито, інвестори отримають прибуток у розмірі $15,222 на кожну акцію, що їм належить.
У повідомленні наголошувалося, що голоси акціонерів дуже важливі, незалежно від кількості акцій, що їм належать.
Поглинання Twitter виявилося перешкодою для генерального директора Tesla. До цього його юридична команда направила до Twitter листа з вимогою надати коректну інформацію про кількість спам-акаунтів на сайті, інакше Ілон Маск “відмовиться від угоди”. Якщо він все ж таки відмовиться від угоди, йому доведеться за законом виплатити великий штраф у мільярди доларів.
В цьому місяці Ілон потрапив у неприємну ситуацію із SEC, яка попросила його пояснити, чому він затримав подання важливого документа про злиття. На додачу, інвестори подали на нього до суду за те, що він вчасно не розкрив свою частку в Twitter.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!