Провідний розробник Shiba Inu анонсував запуск стейблкоїну SHI у 2022 році


06.07.2022
Провідний розробник Shiba Inu анонсував запуск стейблкоїну SHI у 2022 році

Один із провідних розробників криптопроекту Shiba Inu, Шитоші Кусама, розповів у своєму блозі на Medium про плани щодо майбутнього Shiba Inu.

Першою темою повідомлення Шитоші став Shibarium, рішення другого рівня для Shiba Inu. Розробник підтвердив раніше опубліковану X-Fund інформацію про хід робіт та відзначив посилену роботу над інтерфейсом та зручністю використання Shibarium. Хоча дату публічного бета-тестування ще не призначено, робота над блокчейном йде за планом, зазначив розробник.

Далі у своєму твіті Шитоші представив оновлену інформацію про стабільну монету SHI. За словами розробника, недавній крах і де-пегінг деяких стейблкоїнів, таких як UST та USDN, викликав занепокоєння. Однак є надія, що подібних проблем із SHI вдасться уникнути завдяки використанню власного незалежного децентралізованого експериментального протоколу. Більш детальна інформація з’явиться пізніше, але якщо не виникне жодних труднощів, SHI має бути випущено вже у 2022 році.

Розробник також вибачився за затримку в роботі над SHIB Metaverse (метасвіт), пояснивши, що дату релізу не слід було публікувати в першу чергу. За словами Шитоші, анонси будуть зроблені якнайшвидше, і він також згадав про поповнення в команді проекту, що має зробити SHIB Metaverse проектом рівня ААА.

Shiba Inu також повідомили, що розширюють свою мережу за рахунок нового токена TREAT, який буде мати широке застосування у всьому спектрі екосистеми Shiba Inu. Наприклад, це буде токен винагороди у Shibarium, SHIB Metaverse, Shiba Collectible Card Game та постачальник балансу для SHI.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *