Популярний криптоаналітик попередив про тимчасовість нинішнього криптовалютного ралі


19.07.2022
bitcoin il capo

Один із популярних криптовалютних аналітиків, що передбачив падіння криптовалютного ринку на початку цього року, не дуже вірить у підйом, який демонструють криптовалюти Bitcoin, Ethereum та інші альткоїни, тому він попереджає про небезпеку цього ралі.

Аналітик “il Capo Of Crypto”, що має 450 тисяч фоловерів Twitter, заявив, що він, як і раніше, знаходиться поза криптовалютним ринком, оскільки вважає, що в ціні біткоїну (BTC) все ще домінують продавці “ведмеді”.

“Головне зараз зрозуміти по BTC, ми в зоні накопичення чи перерозподілу… Зараз відбувається в основному позитивне фінансування. Відкритий інтерес зростає як божевільний (відкриваються позиції), а дельта кумулятивного обсягу сильно збільшується, що означає, що довгострокові угоди відкриваються дуже агресивно. На мій погляд, це явний перерозподіл. Лонгісти потрапили в ту ж пастку, яку ми спостерігали всі ці місяці, тоді як індикатори ведмежі.” – написав у твіті аналітик.

Капо також зазначає, що існує “безліч прихованих ведмежих дивергенцій”, видимих ​​при збільшенні масштабу ринку, що говорить про те, що нещодавнє ралі, швидше за все, буде тимчасовим. Ось чому він називає цей останній ціновий стрибок “фальшивим зростанням”, будучи впевненим, що курс біткоїну зрештою впаде. Таким чином, існує низка причин, які аналітик називає на користь небезпеки цього останнього бичачого ралі на криптовалютному ринку.

На момент написання біткоїн (BTC) торгується на рівні $21 920. Криптовалюта, що займає перше місце за ринковою капіталізацією, зросла більш ніж на 7% за останні 24 години та більш ніж на 11% за останні сім днів. У ході вчорашніх торгів ціна BTC торкнувся позначки $22958. Однак ціна короля криптовалют все ще майже на 69% нижча за свій історичний максимум у $69 000, якого він досяг у листопаді 2021 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *