Polium анонсувала першу у світі NFT-консоль


05.07.2022
Polium анонсувала першу у світі NFT-консоль

Компанія Polium представила Polium One – першу консоль, яка відтворює ігри, створені на блокчейні. Вона надійде у продаж у третьому кварталі 2024 року.

Polium анонсувала першу у світі NFT-консоль

Згідно з анонсом, пристрій буде досить потужним, щоб запускати ААА-ігри і при цьому дозволить звичайним гравцям, які не знаються на Web 3, користуватися даною технологією. Для замовлення Polium One бажаючим необхідно придбати Polium Pass — NFT в мережі Ethereum. Планується випустити 10 тис. таких токенів.

Контролер консолі буде включати сканер відбитків пальців для посилення безпеки, а також спеціальну кнопку «гаманця», що дає швидкий доступ до криптогаманця користувача. Сама Polium One за заявкою зможе відтворювати ігри в роздільній здатності 8K при 120 FPS і підтримуватиме технологію трасування променів. Автори пристрою обіцяють продемонструвати прототип пристрою вже в листопаді.

Варто зазначити, що невдовзі після анонсу компанія Polium була розкритикована з боку гравців. Багато хто впевнений, що NFT-консоль — не більше ніж спроба розжитися на популярному тренді. Крім того, критиці зазнав і логотип компанії, дуже схожий на такий же як у консолі Game Cube від Nintendo. Автори пообіцяли найняти нового дизайнера та оновити логотип найближчим часом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *