Південнокорейські криптобіржі запустять спільний консультативний орган


14.06.2022
Південнокорейські криптобіржі запустять спільний консультативний орган

У Південній Кореї п’ять найбільших кріптобірж запустять спільний консультативний орган для ухвалення рішень, повідомляє YNA.

До складу консультативного органу увійдуть Upbit, Bithumb, CoinOne, Cobit та Gopax. Він розпочне роботу у другій половині 2022 року.

До ради директорів увійдуть керівники всіх бірж, і вона буде розділена на три сектори:

  • Підтримка транзакцій;
  • Нагляд за ринком;
  • Моніторинг відповідності.

Усі три сектори матимуть відповідний робочий персонал та збиратиме експертні думки за допомогою семінарів та вивчення зарубіжних прикладів.

Мета об’єднання – встановити загальні критерії відбору, пов’язані з підтримкою торгівлі (листингом) та “Відновити справедливість ринку віртуальних активів та захистити інвесторів” шляхом встановлення та покращення стандартів у цій галузі.

Таким чином, будуть вироблені єдині критерії прийняття рішення про виключення зі списку певних криптовалют, оцінку відмивання грошей, емісію поза рамками розкриття інформації, раптові коливання обсягу обігу або ціни тощо.

Про формування органу вперше оголосили 13 червня на партійно-урядових зборах, що відбулися у Національній асамблеї Південної Кореї. Представники цієї структури також опубліковали дорожню карту на частину 2022 року, що залишилася.

До вересня консультаційний орган створить систему оповіщення про криптовалюти та критерії делістингу. Він також проводитиме оцінку криптовалют та надаватиме “білі книги”.

Консультаційний орган, створений насамперед для запобігання повторному інциденту, подібному до краху Terra (UST), також буде ухвалювати рішення про зупинення криптовалютних депозитів та зняття коштів у разі ще одного подібного інциденту.

До жовтня будуть розроблені керівні принципи проведення аудиту лістингу, а також запроваджено оцінку ризиків криптовалют.

До січня 2023 року будуть залучені нові криптоінвестори, які пройдуть відповідні освітні відеоматеріали та посилять захист.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *