PayPal додав підтримку нових криптовалютних послуг, включаючи перекази на інші гаманці


07.06.2022
paypal_crypto

Платіжна компанія PayPal запровадила нові функції для користувачів своєї криптовалютної програми.

Згідно з оголошенням PayPal, у користувачів появилась можливість надсилати криптовалюту між PayPal та іншими гаманцями.

Тепер користувачі можуть відправляти підтримувані платформою токени – BTC, ETH, BCH та LTC – на зовнішні адреси, включаючи адреси, пов’язані з біржовими рахунками та апаратними гаманцями. Користувачі PayPal також можуть використовувати платіжну систему для відправки криптовалюти іншим користувачам додатку. Цей крок нагадує те, як необанк Revolut, у травні минулого року розширив підтримку функій по криптовалютам.

PayPal також повідомив у своєму оголошенні, що Департамент фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS) видав йому повну ліцензію BitLicense.

“Додавання можливості перекладу, відправлення та отримання криптовалют – це ще один крок на нашому шляху до створення більш інклюзивної та ефективної фінансової системи. Ми раді підключити клієнтів PayPal до інших гаманців, бірж та додатків, і найближчими місяцями ми продовжимо впроваджувати додаткові крипто-функції, продукти та послуги”. – сказав у своїй заяві Хосе Фернандес да Понте, SVP та GM по блокчейну, криптовалютам та цифровим валютам у PayPal.

У квітні генеральний директор PayPal Ден Шульман заявив на щоквартальних зборах акціонерів, що компанія “подвоїть зусилля” щодо розвитку свого цифрового гаманця. Раніше цього року компанія заявила, що вона вивчає можливість розробки стабільної криптовалюти, забезпеченої доларом США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *