​PayPal додала криптовалютні послуги в мобільний додаток


16.08.2022
paypal_crypto

Компанія PayPal повідомила в своєму офіційному акаунті Twitter про повноцінну інтеграцію криптовалют у мобільний додаток платіжної системи.

Відомо, що тепер для купівлі, продажу, зберігання та передачі користувачам мобільного додатку PayPal доступні біткоїн (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) та Litecoin (LTC).

PayPal вперше запустила криптододаток наприкінці 2020 року, який дозволяв купувати, продавати та зберігати BTC, ETH, BCH та LTC. Однак раніше цифрові активи не можна було вивести на зовнішні гаманці. З червня 2022 року ця можливість з’явилася в обмеженому режимі для деяких користувачів США. В даний час операції з криптовалютою у додатку здійснюються без обмежень.

Мінімальна сума операції купівлі криптовалюти становить $1. Програма пропонує кастодіальні послуги, а також освітні матеріали. Для використання криптовалюти як спосіб оплати покупок необхідно заповнити у додатку податкову форму W-9. Після цього у разі потреби програма самостійно конвертує цифрові активи в долари США або будь-яку іншу валюту без додаткових комісій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *