Opera оновила свій криптобраузер, додавши підтримку криптогаманців MetaMask та TrustWallet


13.09.2022
Opera оновила свій криптобраузер, додавши підтримку криптогаманців MetaMask та TrustWallet
Opera здійснила значне оновлення свого веб-браузера, орієнтованого на Web3, додавши низку нових функцій.

Opera Crypto Browser, Web3-орієнтований браузер, створений для роботи з різними децентралізованими додатками (dApps), тепер підтримує сторонні гаманці, такі як MetaMask та TrustWallet.

Оновлення, яке компанія зі штаб-квартирою в Осло описує як “одне з найбільш значущих оновлень з моменту заснування”, відбувається напередодні переходу мережі Ethereum від алгоритму консенсусу “доказу роботи” (PoW) до менш енергоємної моделі “доказу частки” (PoS), який, як очікується, відбудеться на цьому тижні.

“Майбутнє злиття є найважливішим технологічним оновленням в історії криптовалют, яке переведе Ethereum від алгоритму PoW до PoS, що зробить його більш масштабованим, безпечним, стійким і готовим до використання звичайними користувачами”, – заявила виданню Decrypt Сьюзі Батт, керівник криптоекосистеми в Opera.

За словами Батт, Opera Crypto Browser “є єдиним браузером, по-справжньому готовим до цієї зміни, і єдиним, який пропонує веб-користувачам всі інструменти, необхідні для того, щоб ознайомитись з Web3 в безпечному середовищі”.

Крім цього, апдейт посилив захист користувачів від злому і фішингу.

Opera Crypto Browser – це окремий браузер, запущений у січні цього року, який працює паралельно з традиційним Web2-браузером компанії Opera. Крім вбудованої підтримки dApps і некастодіального криптогаманця, він також включає в себе Crypto Corner – спеціальну точку доступу до останніх галузевих новин, цін, освітнього контенту і календаря майбутніх подій.

Наразі мобільна версія Opera Crypto Browser підтримує блокчейни Bitcoin, Ethereum, Polygon, BNB Chain, Celo, FIO, Near, Nervos та їх токени.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *