OpenSea внесла до чорного списку NFT-токени вартістю 27 мільйонів доларів


08.07.2022
Ведуча торгова NFT-платформа OpenSea внесла до чорного списку невзаємозамінні токени (NFT) з відомих колекцій на суму понад 27 мільйонів доларів.

Торгова NFT-платформа OpenSea внесла до чорного списку невзаємозамінні токени (NFT) з відомих колекцій на суму понад 27 мільйонів доларів.

Згідно з Dune Analytics, кілька транзакцій провідних колекцій NFT, таких як яхт-клуб Bored Ape (BAYC), яхт-клуб Mutant Ape (MAYC), CloneX, Azuki, Moonbirds та Bored Ape Kennel. Clun (BAKC) були відзначені OpenSea як вкрадені чи підозрілі.

Згідно з наданими даними, загальна вартість заблокованих NFT склала 24 000 ETH (27 мільйонів доларів).

В липні один користувач Twitter вимагав від OpenSea пояснень після того, як торговий майданчик помітив його актив як підозрілий через 88 днів після покупки. Декілька інших покупців опинилися в такій самій ситуації, заявивши, що вони намагалися позбутися маркування своїх товарів.

Крім того, заявники просили OpenSea забезпечити прозорість процесу, який використовується для позначення NFT як вкраденого.

OpenSea заносить актив до чорного списку на своєму веб-сайті і запобігає його продажу після того, як людина повідомляє про крадіжку NFT. Проте було кілька скарг від користувачів платформи на те, що OpenSea довільно позначала NFT без належного розслідування, а це означає, що будь-хто може легко повідомити про свої NFT як викрадені.

Одна з претензій спільноти майданчика полягає в тому, що OpenSea позначає предмет як підозрілий або вкрадений через багато часу після передбачуваної крадіжки, що несправедливо по відношенню до покупця.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *