OKX стягне $2 млн за маніпуляції ціною токена CELT на біржі


01.03.2023
okx logo

Команда криптобіржі OKX виявила маніпуляції цінами на токени Celestial (CELT) на платформі і домоглася від розробників проекту згоди на виплату в рахунок компенсації збитків 2 млн USDT. Крім того, криптоплатформа додасть $1 млн, щоб відшкодувати втрати користувачів. Про це йдеться у блозі OKX.

Celestial – це метавсесвіт, де користувачі можуть колонізувати планети, видобувати ресурси, укладати союзи і брати участь у міжгалактичних війнах. Нативним токеном метавсесвіту є CELT, його використовують у грі для купівлі атрибутів, ресурсів, зброї і територій у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT).

За даними OKX, на початку тижня в мережі відбулася рекламна кампанія проєкту, де він позиціонувався як пов’язаний з OKX. Однак користувачі почали скаржитися на сильне коливання ціни CELT.

У результаті наступного дня представники OKX спростували зв’язок із Celestial, заявивши, що не має жодного стосунку до проєкту.

Загалом платформа знайшла п’ять адрес, які отримали прибуток від торгівлі CELT, і заморозила 714 000 USDT, які знаходяться на них. У результаті переговорів OKX також вдалося домогтися від них згоди на повернення ще 1,3 млн USDT.

Разом з 1 млн USDT від свого імені, OKX скористається цими 3 млн USDT на відшкодування втрат користувачам, які зазнали збитків під час торгів токеном CELT з 25 по 28 лютого.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *