Об’єм продажів NFT-колекції кросівок від Nike на платформі .SWOOSH перевищив 1 мільйон доларів


26.05.2023
nike

Web3-платформа .SWOOSH від Nike запустила свою першу NFT-колекцію кросівок OF1, продажі якої перевищили 1 мільйон доларів.

Незважаючи на затримки та технічні проблеми, довгоочікувані віртуальні творіння з’явилися у продажу 15 травня, з “Першим доступом (First Access )” виключно для обраних користувачів, які отримали “постери” як квитки для раннього допуску торгів. Загалом, 106 453 постерів було розповсюджено серед найперших членів спільноти платформи .SWOOSH.

Продаж “загального доступу (General Access)” розпочався 24 травня, на два тижні пізніше запланованого терміну, з метою розпродажу залишків NFT з інвентарного запасу. Станом на четвер було продано понад 66 000 NFT, що принесло Nike близько 1,3 мільйона доларів доходу. Продаж триватиме до 1 червня.

В компанії заявили, що більше третини NFT-колекції OF1 все ще доступні для покупки.

Команда платформи зіткнулася із затримками та технічними проблемами при розпродажу, що розчарувало покупців. Nike визнала, що продажі були повільнішими, ніж очікувалося.

Експансія Nike у сферу Web3 триває, про що свідчить придбання компанією RTFKT Studios, цифрового стартапу в галузі моди. RTFKT співпрацювала з такими брендами, як Rimowa та художником Такаші Муракамі, щоб випустити NFT-колекцію CryptoKicks.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *