НХЛ анонсувала запуск NFT-маркетплейса для продажу хокейних предметів колекціонування


23.06.2022
НХЛ анонсувала запуск NFT-маркетплейса для продажу хокейних предметів колекціонування

Національна хокейна ліга США має великі плани щодо застосування NFT. У четвер НХЛ, а також Асоціація випускників та Асоціація гравців оголосили про співпрацю з платформою NFT Sweet для створення унікальної NFT-платформи та NFT-колекцій. Про це повідомляє The Athletic.

НХЛ планує запустити торговий NFT-майданчик із ексклюзивними дропами в жовтні, до початку сезону 2022-2023 років. На якому блокчейні функціонуватиме платформа поки що невідомо.

Хокейна ліга хоче надати NFT гейміфікованого характеру за допомогою функцій “квесту та колекціонування”, щоб уболівальники брали участь у грі та могли отримати винагороду у вигляді привілеїв, як і в інших NFT.

НХЛ хоче надати NFT гейміфікований характер за допомогою функцій “квесту та колекціонування”, щоб уболівальники брали участь у грі та могли отримати винагороду у вигляді привілеїв, як і в інших NFT.

Деякі NFT будуть “кінематографічними ігровими моментами з минулих та нинішніх сезонів НХЛ” або сюрпризними пакетами NFT, які можна буде переглядати в інтерактивних 3D-кімнатах трофеїв, йдеться в заяві.

Слід зазначити, що НХЛ – одна з останніх великих професійних спортивних організацій, яка почала займатися NFT. Раніше НБА, НФЛ та МЛБ окремо повідомили про запуски NFT-ігор.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *