NFT-платформа OpenSea звільнить 20% персоналу через криптозиму


9:49 AM, 15 Липня 2022
NFT-платформа OpenSea
NFT-платформа OpenSea звільнить 20% персоналу через криптозиму

Співзасновник та генеральний директор торгової NFT-майданчика OpenSea Девін Фінцер повідомив у Твіттері, що його компанія скоротить штат співробітників на 20%.

“Кожен з людей, що пішли, відіграв вирішальну роль у подорожі OpenSea. Але реальність така, що ми вступили в безпрецедентне поєднання криптозими і широкої макроекономічної нестабільності, і нам потрібно підготувати компанію до можливого тривалого спаду.” – написав Фінцер.

Топ-менеджер додав, що надасть звільненим співробітникам «щедру вихідну допомогу, медичне страхування у 2023 році та прискорений розподіл акцій для тих, хто не потрапив під скорочення». Компанія також планує допомагати співробітникам, які йдуть, з пошуком роботи через особисті зв’язки.

За словами Фінцера, скорочення штату дозволить OpenSea зберегти стабільність упродовж п’яти років.

На початку червня криптовалютна біржа Gemini звільнила 100 співробітників або приблизно 10% свого персоналу, сінгапурська Crypto.com скоротила свій штат на 5% (260 осіб).

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!