NFT-платформа OpenSea додала підтримку блокчейну Solana


20.07.2022
Логотип OpenSea

NFT-маркетплейс OpenSea повідомив про інтеграцію блокчейну Solana на свою платформу. Це дозволить творцям невзаємозамінних токенів здійснювати їх випуск та продаж безпосередньо на майданчику OpenSea. Представники платформи також підкреслили, що за останній рік Solana увійшла до числа найкращих блокчейнів для NFT.

Джерело фото: opensea.io

Інтеграція Solana надасть користувачам можливість здійснювати повний цикл дій у сфері NFT, включаючи вторинні продажі токенів. OpenSea автоматично відображатиме всі сертифіковані колекції Metaplex (стандарт роботи NFT на Solana) та найбільш популярні програми Solana Candy Machine (інструмент для створення NFT). Творці зможуть ділитися посиланнями на свої колекції одразу після початку випуску токенів на блокчейні.

У компанії наголосили, що право власності збережеться за авторами і не буде відчужено на користь OpenSea. Всі NFT зберігатимуться на гаманцях творців до моменту перекладу або продажу іншим користувачам.

В рамках інтеграції на платформі вже анонсували появу двох нових колекцій: Zoonies (20 липня) та Monkai (26 липня).

Для покупки NFT необхідно підключити гаманець із підтримкою Solana, наприклад Phantom або Glow.

Раніше стало відомо, що OpenSea вніс до чорного списку NFT на $29 млн. Токени були позначені як підозрілі чи вкрадені. Це викликало критику з боку клієнтів, оскільки таке повідомлення часто з’являється із затримкою і без належного розслідування, що є несправедливим щодо покупця.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *