Невідомий перевів на Binance рекордні $2,37 млрд в USDT


18.08.2022
Стейблкоін USDT тепер доступний у мережі блокчейну Tezos

Згідно з даними системи відстеження та аналітики блокчейну Whale Alert, 17 серпня з невідомої адреси відправили 2,37 млрд стейблкоїнів Tether (USDT) на криптобіржу Binance.

Повідомляється, що це рекордний одноразовий трансфер стабільної монети на платформу. Поки що невідомо, хто і для яких цілей зробив цей депозит.

Tether Limited – це найбільший емітент стейблкоїнів на криптовалютному ринку. Стабільна монета USDT посідає третє місце у загальному рейтингу криптовалют по капіталізації з показником $67 млрд, згідно з даними CoinMarketCap.

Джерело зображення: CoinMarketCap

10 серпня аналітики Santiment зафіксували надходження USDT на біржі. З 9 травня загальна пропозиція стейблкоїну збільшилася з 19,7% до 42%. На думку експертів, це можна розглядати як сигнал, що трейдери стали частіше фіксувати прибуток за допомогою USDT. Також це може бути ознакою «дворічного максимуму купівельної спроможності».

Аналітик криптофонду VanEck повідомив, що за останній місяць інвестори перевели близько $1 млрд з USDC до USDT. Значну частину суми було конвертовано після 10 серпня, коли емітент USDC заблокував понад 75 000 монет, пов’язаних із забороненим владою США криптомікшером Tornado Cash.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *