NBA спільно з блокчейн-стартапом Sorare випустять NFT-гру


08.09.2022
NBA спільно з блокчейн-стартапом Sorare випустять NFT-гру

Національна баскетбольна асоціація (NBA) та блокчейн-стартап Sorare оголосили про партнерство для створення фентезі-гри з використанням невзаємозамінних токенів (NFT).

Повідомляється, що організації планують восени 2022 року запустити офіційну ліцензовану гру Sorare: NBA. Як і в інших проектах даного блокчейн-стартапу, геймери зможуть купувати та продавати цифрові NFT-картки, які представляють зображення баскетболістів. Користувачі будуть формувати склади та заробляти очки, ґрунтуючись на реальних виступах команд та спортсменів у рамках регулярного чемпіонату NBA.

“Наше партнерство з Sorare дасть уболівальникам НБА абсолютно новий спосіб взаємодії з нашими командами та гравцями. З новою фентезійною платформою Sorare NFT ми бачимо значні можливості для розширення нашої спільноти вболівальників та розвитку баскетболу НБА у всьому світі”. — сказав комісар НБА Адам Сільвер.

Раніше студія Dapper Labs випустила популярну колекцію NBA Top Shot, де зафіксувала пам’ятні моменти NBA в невзаємозамінних токенах. Сам проект Sorare продовжує зростати, укладаючи дедалі більше контрактів із представниками зі світу спорту. Компанія вже співпрацює з футбольними та бейсбольними лігами у США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *