Названо головну причину претензій SEC до Paxos Trust


13.02.2023
sec

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинувачує емітента стейблкоїнів, Paxos Trust Co, у порушенні закону про захист інвесторів. Про це, з посиланням на отриману від джерел інформацію повідомляє The Wall Street Journal.

За даними ЗМІ, головна претензія SEC до Paxos пов’язана з випуском компанією стейблкоїнів криптобіржі Binance, Binance USD, які регулятор вважає незареєстрованим цінним папером. Нагадаємо, Paxos також випускає іншу “стабільну монету” – Paxos Dollar (USDP). Чи є у SEC претензії до неї, невідомо.

Учасники криптоспільноти вважають, що претензії регулятора до Paxos безпідставні. Стейблкоїн технічно не може бути цінним папером, з точки зору тесту Хауї. Правила останнього говорять про те, що цінним папером можна вважати актив, володіння яким передбачає отримання прибутку. Стейблкоїн же – токен, який прив’язаний до курсу іншого активу, найчастіше – долара США.

Минулого тижня повідомлялося, що стосовно компанії Paxos почав розслідування Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *