На фоні нестабільності на ринку критповалют біржа Gemini скоротила штат співробітників


9:21 AM, 19 Липня 2022
gemini

Ще 68 людей було звільнено керівництвом криптобіржі Gemini, повідомляє портал TechCrunch. Таким чином, кількість співробітників компанії скоротилася приблизно на 7%. Це вже друга фаза скорочення персоналу платформи.

Два місяці тому стало відомо, що Gemini опинилася серед криптокомпаній, які змушені були попрощатися з частиною співробітників на тлі домінування ведмежих настроїв на ринку криптовалют.

За попередніми даними, Gemini залишили 68 людей у ​​результаті другої фази оптимізації бізнесу. Однак реальна цифра може виявитися вищою.

Співзасновник біржі Кемерон Вінклвосс не спростував, але й не підтвердив інформацію, що надійшла зі ЗМІ. Але він наголосив, що компанія самостійно обирає найбільш зручну бізнес-модель з урахуванням ринкової ситуації. Якщо й робиться ставка на оптимізацію, це буде правильне рішення, оскільки і натомість падіння крипторинка необхідно скорочувати витрати.

За останні кілька місяців багато криптобірж були змушені звільнити частину співробітників.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що австралійська платформа Banxa попрощалася із 40% працівників. Таким чином кількість менеджерів скоротилася з 250 до 150.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!