На фоні нестабільності на ринку критповалют біржа Gemini скоротила штат співробітників


19.07.2022
gemini

Ще 68 людей було звільнено керівництвом криптобіржі Gemini, повідомляє портал TechCrunch. Таким чином, кількість співробітників компанії скоротилася приблизно на 7%. Це вже друга фаза скорочення персоналу платформи.

Два місяці тому стало відомо, що Gemini опинилася серед криптокомпаній, які змушені були попрощатися з частиною співробітників на тлі домінування ведмежих настроїв на ринку криптовалют.

За попередніми даними, Gemini залишили 68 людей у ​​результаті другої фази оптимізації бізнесу. Однак реальна цифра може виявитися вищою.

Співзасновник біржі Кемерон Вінклвосс не спростував, але й не підтвердив інформацію, що надійшла зі ЗМІ. Але він наголосив, що компанія самостійно обирає найбільш зручну бізнес-модель з урахуванням ринкової ситуації. Якщо й робиться ставка на оптимізацію, це буде правильне рішення, оскільки і натомість падіння крипторинка необхідно скорочувати витрати.

За останні кілька місяців багато криптобірж були змушені звільнити частину співробітників.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що австралійська платформа Banxa попрощалася із 40% працівників. Таким чином кількість менеджерів скоротилася з 250 до 150.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *