На аукціоні Christie’s з колекції Fidenza було продано NFT за $440 000


02.03.2023
У 2022 році на блокчейні Ethereum було випущено NFT-токенів на $ 23,7 млрд

На аукціоні Christie’s було продано твір мистецтва Тайлера Гоббса у вигляді NFT Fidenza #724 за 365,4 тисячі фунтів стерлінгів (близько $440 000). Цей віртуальний витвір мистецтва є частиною колекції з 999 NFT, описаної аукціонним домом як “злиття мистецтва і природи за допомогою революційного комп’ютерного коду”.

Відомий програміст Тайлер Гоббс вважає, що код стане найважливішою частиною художньої творчості. Він підкреслив, що генеративне мистецтво – це нова розробка у сфері мистецтва, частково або повністю створена за допомогою автоматизованої системи. Для створення своїх віртуальних творів містер Гоббс покладається на комп’ютерні алгоритми.

У червні 2021 року Гоббс використовував випадкові комбінації кодів для створення колекції Fidenza. Для цього проєкту він виготовив 999 NFT. Ці токени символізують щільність і швидкість рідини як у часі, так і в просторі. Комп’ютеру було дано дозвіл довільно обирати і накладати цифровий код на ці візуальні образи, а також вносити зміни, наприклад, змінювати колір, розмір тощо. І визначати остаточний вигляд кожної роботи.

Гоббс висловив переконання, що оскільки багато хто з нас проводить значну частину часу в цифровому просторі, мистецтво повинно охоплювати як фізичну, так і віртуальну парадигму.

У 2022 році Fidenza була однією з найбільш затребуваних NFT-колекцій із мінімальною ціною за токен на OpenSea – 69,69 ETH ($115,12 тис).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *