Мережа Tron споживає на 99,9% менше енергії, ніж Bitcoin та Ethereum – дослідження


25.08.2022
Мережа Tron споживає на 99,9% менше енергії, ніж Bitcoin та Ethereum - дослідження

Низькі вимоги до потужності мережі Tron роблять її одним із найбільш екологічно чистих блокчейнів, йдеться у звіті Crypto Carbon Ratings Institute (CCRI).

CCRI – це дослідницька група, спрямована на зниження викидів вуглецю для криптопроектів.

У звіті аналітиків йдеться про те, що делегований консенсусний механізм доказу частки (DPoS) Tron сприяє зниженню углецевого сліду порівняно з іншими механізмами, такими як доказ роботи біткойну (PoW). DPoS покладається на користувачів, які ставлять свої власні токені TRX на вузли, які перевіряють транзакції та підтримують мережу.

Споживання енергії блокчейнами PoW, такими як Bitcoin та Ethereum, становить понад 83 мільйони кіловат на годину (кВтч) та 22 мільйони кВтг відповідно. Для порівняння, щорічне споживання енергії Tron становило 162 868 кВтг для більш ніж 2,31 млрд транзакцій, що приблизно на 99,9% менше, ніж Bitcoin та Ethereum. Ключовою причиною великої кількості енергії, що споживається блокчейнами PoW, є їх вимоги до перевірки.

Відомо, що звіт був підготовлений на замовлення Tron Foundation, який розробляє продукти та підтримує блокчейн Tron. CCRI відстежує понад 20 мереж і публикує звіти про їх стійкість та загальні екологічні втрати, на що викликає занепокоєння криптоскептів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *