Мавпи з NFT-колекції Bored Ape Yacht Club стали героями нового кліпу Емінема та Снуп Догга


24.06.2022
Eminem and Snoop Dog NFT Bored Ape Yacht Club

Снуп Догг та Емінем представили музичне відео на пісню “From The D 2 The LBC”. У кліпі репери спочатку читають у студії, але під впливом марихуани вони приймають образ NFT-мавп, створений Bored Ape Yacht Club.

Велика візуальна частина ролика анімована. У ній альтер-его легендарних реперів блукають галюциногенними образами. В тексті пісні репери пропагують як образний, так і терапевтичний вплив марихуани.

У ролику також з’являються числові посилання. Крім 420, міжнародного коду для позначення марихуани та каннабіноїдних продуктів, в кліпі з’являється номер 313, який є телефонним кодом міста Детройт, на сцені якого Емінем виступає як фронтмен. Анімована подоба Емінема у кліпі натхнена NFT мавпи, що сумує, яку репер з Детройта купив у грудні цього року за $450 000.

Емінем і Снуп Догга в минулому мали досить серйозні розбіжності. Однак вони закопали сокиру війни і востаннє були помічені на одній сцені під час шоу Superbowl halfftime, коли виступали разом із Dr. Dre, 50 Cent, Kendrick Lamar та Mary J Blige.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *