LG готується підкорювати нову галузь: Виробник електроніки зареєстрував товарний знак, пов’язаний з метавсесвітом


20.07.2022
LG готується підкорювати нову галузь: Виробник електроніки зареєстрував товарний знак, пов'язаний з NFT

Зважаючи на здатність метавсесвіту та невзаємозамінних токенів (NFT) пропонувати компаніям нові та інтерактивні можливості для зв’язку зі споживачами, все більше фірм переймаються симпатією до цього сектору з наміром запустити різні продукти.

Гігант електроніки LG став черговою компанією, яка сфокусувала свої зусилля на метавсесвіті. Виробник зареєстрував товарні знаки на невзаємозамінні токени (NFT) для своєї LG ART LAB.

У заяві, поданій 14 липня, зазначено, що LG планує запропонувати брокерські операції з цифровими токенами та управління активами, телевізійне програмне забезпечення для випуску та торгівлі NFT, а також ПЗ для NFT та криптовалютних транзакцій.

Як повідомив патентний повірений за товарними знаками Майкл Кондудіс, у заявці, поданій до Відомства за патентами та товарними знаками США (USPTO), LG також планує надати платіжні послуги на основі електронного гаманця та програмне забезпечення для обміну електронними грошима у метавсесвіті.

Інший південнокорейський електронний гігант Samsung також представив різноманітні NFT-продукти. Компанія також створила NFT-платформу для своїх телевізорів, що дозволяє споживачам придбати NFT через свої пристрої.

Цікаво, що глобальна платіжна система MasterCard International Inc. також прагне запропонувати ряд продуктів у метавсесвіті.

Інші провідні світові бренди з різних секторів входять до метавсесвіту шляхом подання заявки на товарні знаки. За даними Finbold, лише у США в період з 1 січня по 31 травня 2022 року кількість товарних знаків, пов’язаних із NFT, перевищила 4000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *