Китайський технологічний гігант Tencent закрив NFT-маркетплейс через посилення регулювання


14.07.2022
Tencent

Китайська телекомунікаційна компанія Tencent, яка зазнала збитків внаслідок зміни правил регулювання ринка NFT, закрила одну зі своїх платформ для торгівлі NFT.

Інтернет-гігант пояснив закриття маркетплейсу зниженням продажів, якому сприяла регресивна грошово-кредитна політика та переслідування торгівлі NFT з боку уряду Китаю.

Процес закриття майданчика було завершено протягом останнього місяця. У компанії залишилася ще одна NFT-платформа, яка намагається втриматися на плаву. Компанія перевела ключових керівників, відповідальних за управління платформою, на іншу роботу та повністю видалила розділ цифрових колекційних предметів зі свого додатку Tencent News.

Tencent
Китайський технологічний гігант Tencent закрив NFT-маркетплейс через посилення регулювання

Основна причина уповільнення продажів та остаточного закриття цифрової колекційної платформи Tencent пов’язана з прямою законодавчою забороною покупцям продавати свої NFT у приватних транзакціях після покупки. Відсутність вторинного ринку вбиває будь-які шанси отримання прибутку від цих цифрових предметів колекціонування.

На початку цього року NFT набули великої популярності в Китаї після того, як кілька технологічних гігантів, таких як Tencent і Alibaba, виявили інтерес і навіть запустили свої власні платформи для колекційних токенів. Однак із зростанням популярності NFT привернули увагу уряду та Комуністичної партії КНР. Влада попередила інвесторів, що вони повинні побоюватися шахрайства, пов’язаного з NFT. З березня головні власники соціальних мереж, Weibo і WeChat почали видаляти облікові записи, пов’язані з цифровими колекційними платформами, побоюючись репресій з боку уряду. У червні Alibaba запустила платформу для торгівлі NFT, але незабаром видалила з Інтернету всі згадки про неї.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *