Китайська Tencent закрила продажі на NFT-платформі Huanhe


17.08.2022
Китайська Tencent закрила продажі на NFT-платформі Huanhe

NFT-платформа Huanhe, китайського інтернет-гіганта Tencent Holdings, більше не випускатиме цифрових предметів колекціонування для широкої публіки, оскільки в країні посилюється контроль з боку регуляторів.

Власники існуючих предметів колекціонування, як і раніше, зможуть зберігати, демонструвати NFT та вимагати відшкодування за своє майно.

Huanhe – одна з найбільших NFT-платформ у Китаї, де нові предмети колекціонування часто розпродаються одразу після запуску.

Після того, як державні ЗМІ висвітлили проблеми, пов’язані зі спекуляцією NFT на території країни, технологічні гіганти, зокрема Tencent та Ant Group, у червні підписали угоду про припинення вторинної торгівлі цифровими предметами колекціонування та «саморегулювання» своєї діяльності на ринку.

Китайські технологічні гіганти обережно просувають NFT-платформи на материковому Китаї. Більшість майданчиків уникають формулювання NFT, віддаючи перевагу опису «цифрових предметів колекціонування», тим самим дистанціюючи їх від заборонених у Китаї криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *