KuCoin оновить систему KYC: нові користувачі повинні будуть обов’язково проходити верифікацію


28.06.2023
kyc

Криптобіржа KuCoin оголосила про майбутнє оновлення системи “Знай свого клієнта” (KYC), щоб підвищити відповідність глобальним правилам боротьби з відмиванням грошей.

Біржа вводить обов’язкові перевірки KYC для всіх нових користувачів KuCoin, починаючи з 15 липня 2023 року. У компанії заявили, що без завершення KYC нові зареєстровані користувачі не зможуть отримати доступ до набору продуктів і послуг KuCoin.

Наявні користувачі, які зареєструвалися до 15 липня 2023 року, також повинні будуть пройти процедуру KYC, щоб отримати доступ до деяких функцій KuCoin. Такі користувачі не зможуть вносити нові кошти, а виведення коштів залишиться чинним, зазначається в оголошенні.

Наявні користувачі KuCoin, як і раніше, зможуть використовувати такі послуги, як ордери на продаж спотової торгівлі, але побачать скорочення частки позикових коштів під час торгівлі ф’ючерсами та зменшення частки позикових коштів під час маржинальної торгівлі.

“Повний процес KYC вимагає, щоб користувачі надали своє ім’я, ідентифікаційний номер, а також пройшли розпізнавання облич”, – сказав генеральний директор KuCoin Джонні Лю.

Генеральний директор зазначив, що KuCoin аналізує і перевіряє дані ідентифікації та перевірки клієнтів, необхідні відповідно до законів і правил застосовних юрисдикцій.

“Зазвичай нам потрібна ідентифікаційна інформація клієнта, включно з інформацією про ім’я клієнта та додатковими ідентифікаторами, як-от фізична адреса, дата народження та національний ідентифікаційний номер”, – підсумував він.

KuCoin також є однією з найбільших у світі криптобірж за обсягами торгів. Згідно з даними CoinGecko, на момент написання статті щоденні обсяги торгів KuCoin становлять близько 540 мільйонів доларів, водночас біржу щомісяця відвідують понад 8 мільйонів осіб.

Деякі інші криптовалютні біржі останнім часом також почали посилювати політику KYC. У травні біржа Bybit заборонила користувачам без KYC виводити понад 20 000 Tether (USDT) на місяць.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *