“Криптовалюти – це плюс для навколишнього середовища”: Конгресмен США похвалив біткоїн


24.08.2022
"Криптовалюти - це плюс для навколишнього середовища": Конгресмен США похвалив біткоїн

Представник республіканської партії США Тед Круз під час виступу на Texas Blockchain Summit заявив, що майнінг біткоїнів забезпечує процвітання суспільства, яке, у свою чергу, приносить користь екології.

На думку спікера видобуток криптоактивів корисний для навколишнього середовища, оскільки стимулює виробництво відновлюваної енергії та використовує ту енергію, яка інакше була б не затребувана.

“Криптовалюта – це чистий плюс для довкілля. Можливість розблокувати безліч відновлюваних джерел дійсно важлива для екології. Думаю, можливість взяти занедбане джерело природного газу та використати його для виробництва — це великий плюс для довкілля”. — пояснює конгресмен-республіканець.

Сенатор-республіканець також стверджує, що майнінг біткоїнів допомагає в регулюванні та оптимізації розподілу електроенергії. Здібності майнерів біткоїнів швидко включати та відключати обладнання безцінно в момент, коли виникає нестача електроенергії або її надлишок. Коли потужність виробництва енергії знижується, є можливість миттєво переміщати надлишки споживачеві, що потребує, наполягає конгресмен.

Нагадаємо, нещодавно комітет Палати представників з енергетики та торгівлі Конгресу США почав вивчати вплив великих майнінгових компаній на енергетику та клімат.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *