Криптовалютні хедж-фонди почали скорочувати запаси Tether (USDT)


28.06.2022
Криптовалютні хедж-фонди почали скорочувати запаси Tether (USDT)

Майже через місяць після краху стейблкоїну TerraUSD (UST) криптоорієнтовані хедж-фонди все частіше почали скорочувати запаси прив’язаного до долара стейблкоїну USDT, йдеться у звіті Wall Street Journal.

“Існує реальний сплеск інтересу з боку традиційних хедж-фондів, які дивляться на USDT і хочуть скоротити його”, – сказав у своїй заяві Леон Маршалл, голова відділу інституційного продажу сервісу Genesis Global Trading, через який місяцем раніше традиційні хедж-фонди торгували у шорт.

Маршалл додав, що позиції коштують щонайменше “сотні мільйонів” доларів.

За кілька годин технічний директор Tether Паоло Ардойно в Твіттер спростував новину Wall Street Journal.

Ардоіно пояснив, які інструменти використовуються традиційними фінансовими інститутами для скорочення позицій найбільшого у світі щодо ринкової капіталізації стейблкоїну.

Ардоіно пояснив, які інструменти використовуються традиційними фінансовими інститутами для скорочення позицій найбільшого у світі щодо ринкової капіталізації стейблкоїну. Також він нагадав, що раніше попереджав співтовариство про можливу появу тролів Tethert, метою яких стане паніка на ринку

Ардоіно підкреслив, що за 48 годин Tether опрацював 7 млрд платежів – у середньому 10% від загальних активів. За його словами, це практично неможливо навіть для банківських установ.

“Tether також скоротила забезпечення в комерційних паперах з ~$45 млрд до ~$8,4 млрд і має намір повністю відмовитися від них найближчими місяцями”, – заявив техдиректор компанії.

Він додав, що компанія не йшла на ризики, на які зважилися «багато кредиторів та хедж-фондів».

18 червня сайт емітента стейблкоіна зазнав масштабної DDoS-атаки. Тоді Ардоіно виключив вплив інциденту на можливість погашення позицій у USDT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *