Криптовалютна біржа Gemini зазнала багатомільйонних збитків через проблеми з платежами та бухгалтерією


01.03.2023
inflation dollar

Криптовалютна біржа Gemini, заснована близнюками Вінклвоссами, зазнала значних фінансових втрат через проблеми з платежами та бухгалтерським обліком. Видання The Information, посилаючись на джерела, знайомі з ситуацією, повідомило, що система Gemini стягувала комісію за грошові перекази на свою платформу до того, як банк схвалив їх, що дозволяло клієнтам купувати криптовалюту банківським переказом, а потім скасовувати переказ, отримуючи криптовалюту на свій рахунок.

Минулого року біржа зіткнулася з кількома випадками шахрайства з кредитними картками, пов’язаними з криптовалютою. Окрім цього, Geminni протягом багатьох років втратила мільйони доларів через нечітку політику виведення коштів. Джерела видання також стверджують, що система ідентифікації клієнтів (KYC) Gemini була неадекватною, що дозволяло користувачам реєструватися з використанням фальшивих або шахрайських документів.

Gemini вже деякий час перебуває у складній ситуації. Раніше біржа пропонувала програму “Заробляй” з прибутковістю до 7% річних на криптовалютні депозити. Однак виведення коштів з програми було обмежено після того, як 16 листопада 2022 року криптовалютний брокер Genesis, кредитний партнер Gemini, призупинив виведення коштів і видачу кредитів. Пізніше Genesis подав заяву про банкрутство, що призвело до чергової хвилі звільнень в Gemini.

12 січня 2023 року Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила і Genesis, і Gemini в незареєстрованих пропозиціях і продажах цінних паперів роздрібним інвесторам через програму Earn. Тайлер Вінклвосс, співзасновник Gemini, розкритикував дії SEC як контрпродуктивні щодо зусиль компанії з повернення коштів інвесторів програми.

Згодом видання Axios повідомило, що Gemini перебуває під слідством Управління фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) через звинувачення в тому, що її програма Earn підтримується Федеральною корпорацією страхування депозитів (FDIC).

Отже, нещодавні фінансові втрати Gemini та юридичні проблеми поставили біржу під значний тиск. Компанії необхідно буде вирішити проблеми з платежами і бухгалтерським обліком, посилити систему ідентифікації клієнтів і уточнити політику виведення коштів, щоб відновити довіру користувачів і криптовалютної спільноти в цілому.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *