Криптомайнер Hive Blockchain зазнав збитків на суму $90 млн у 3 кварталі через оновлення мережі Etheruem


21.02.2023

Майнінгова компанія Hive Blockchain (HIVE) зазнала збитків у третьому фінансовому кварталі, оскільки перехід мережі Ethereum на протокол PoS скоротив дохід і валову маржу майнінгу компанії приблизно на 50%.

Hive Blockchain, яка базується у Ванкувері, повідомила про чистий збиток у розмірі $90 млн, або $1,09 на акцію, за квартал, що закінчився 31 грудня, порівняно з прибутком у розмірі $51,2 млн, або $0,66 на акцію, роком раніше, йдеться у прес-релізі компанії.

За попередні три місяці компанія зазнала збитків у розмірі $37 млн, або $0,45 на акцію.

Останні три місяці 2022 року стали першим кварталом, коли Hive не майнила ETH після оновлення Ethereum “Merge” у вересні, яке поклало край методу перевірки доказів роботи блокчейну. На дохід також вплинуло падіння ціни біткоїна.

Щоб скоротили розмір збитку, Hive почала використовувати частину своїх графічних процесорів (GPU), які раніше призначалися для майнінгу ETH, для видобутку інших криптовалют. Окрім цього, компанія готова запустити HIVE Performance Cloud (HPC), платформу для прискорених хмарних обчислень з використанням зеленої енергії. Запуск нового сервісу заплановано на другий квартал 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *