Криптоіндустрія об’єднується у справі Ripple (XRP): Coinbase підтримає Ripple у конфлікті з SEC


01.11.2022
Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США

Американська криптовалютна біржа Coinbase вирішила стати на бік емітента монет XRP компанії Ripple в судовому процесі проти Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) США.

Головний юрисконсульт Coinbase Пол Гревал повідомив, що його фірма звернулася з проханням дати можливість виступити під час судового розгляду у справі проти Ripple. Результат юридичної баталії між SEC і комерційною установою може вплинути на всю криптоіндустрію, тому представники біржі хочуть, щоб їхні доводи були почуті.

Влада не має права називати будь-яку дію незаконною, не повідомляючи про її нелегальність. Подавши позов до суду проти продавців токенів XRP, попередньо публічно визнавши законний статус цих транзакцій, SEC порушила цим базовий принцип, – заявив Гревал.

У грудні 2020 SEC звинуватила Ripple в торгівлі незареєстрованими цінними паперами, якими, на думку співробітників відомства, були монети XRP. Під час продажу криптовалюти, який розпочався 2013 року, компанії вдалося залучити інвестиції на суму $1,3 млрд.

Спочатку комісія не мала нічого проти збуту цифрових активів, але через кілька років дійшла висновку про те, що Ripple порушила права інвесторів, не надавши необхідних документів про свою роботу. Гревал точно вказав на суперечливість дій SEC.

Нещодавно Blockchain Association, криптовалютна організація, що базується у Вашингтоні, округ Колумбія, звернулася за дозволом виступити на стороні Ripple та надати підтримку під час судового процесу між Ripple та Комісією з цінних паперів та бірж.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *