Криптобіржа Voyager Digital подала заяву про банкрутство


06.07.2022
Криптобіржа Voyager Digital подала заяву про банкрутство

Учора, 5 липня, криптовалютна біржа Voyager Digital подала заяву про банкрутство до суду Південного округу Нью-Йорка.

Криптобіржа Voyager Digital подала заяву про банкрутство
банкрутство Voyager Digital

У своїй заяві Voyager вказала, що має більше 100 000 кредиторів і десь від $1 до $10 млрд активів і зобов’язань на ту ж суму.

У заяві, зробленій у середу, представники Voyager пояснили, що заява про банкрутство – це частина “Плану реорганізації”. Коли план буде реалізовано, клієнти знову отримають доступ до своїх рахунків, а Voyager “поверне цінність для клієнтів”.

Генеральний директор Voyager Стівен Ерліх написав у Твіттері 6 липня, що, на його думку, цей крок – це найкращий варіант для клієнтів. Він запевнив, що вони захистять активи на платформі і що Voyager продовжить свою діяльність.

«Сьогодні ми розпочали процес добровільної фінансової реструктуризації, щоб захистити активи на платформі, максимізувати вартість для всіх зацікавлених сторін, особливо клієнтів, та стати сильнішою компанією. Voyager продовжуватиме працювати протягом усього часу».

За планом Voyager, клієнти з криптовалютами на рахунках отримають криптовалюту, яка буде повернена від Three Arrows Capital (3AC), акції нової реорганізованої компанії та токени Voyager.

«План передбачає можливість для клієнтів вибрати частку звичайних акцій та криптовалюти, яку вони отримають, за умови дотримання певних максимальних граничних значень. Клієнти з доларовими депозитами на рахунках матимуть доступ до коштів після завершення процесу звіряння та перевірки на шахрайство з Metropolitan Commercial Bank», – додали в компанії.

У Voyager заявили, що вони продовжать роботу у звичайному режимі, платитимуть співробітникам і забезпечуватимуть «основні виплати та деякі клієнтські програми без збоїв», хоча торгівля, депозити, зняття коштів та винагороди за лояльність все ще будуть тимчасово недоступними.

Про те, що Voyager та її клієнти мають труднощі, стало відомо після появи інформації про те, що платформа уклала кредитну угоду на $500 млн з торговою фірмою Alameda Research.

Через день платформа знизила денний ліміт зняття коштів до $10 000, а потім, 1 липня, призупинила зняття коштів, депозити, торгівлю та розподіл винагород за лояльність.

27 червня Voyager Digital LLC направила повідомлення про дефолт 3AC за несплату платежів за кредитом у розмірі 15 250 BTC та $350 млн.

Компанія Three Arrows Capital проходить процедуру банкрутства за розділом 15 і, за повідомленнями, була примусово ліквідована Британськими Віргінськими островами, що говорить про те, що Voyager потенційно буде важко повернути кошти, які вона позичила.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *