Криптобіржа HotBit призупинила торгові операції на невизначений термін


10.08.2022
Кріптобіржа HotBit призупинила торгові операції на невизначений термін
Крипто-біржа HotBit оголосила про призупинення роботи у зв'язку з тим, що її активи були заморожені в рамках розслідування. Біржа заявила, що послуги повернуться у нормальне русло, як тільки активи будуть розморожені.

Криптовалютна біржа HotBit оголосила про призупинення роботи у зв’язку з тим, що її активи були заморожені в рамках розслідування. Біржа заявила, що до робочього режиму, як тільки активи будуть розморожені.

“Ми з жалем повідомляємо вам, що Hotbit буде змушена призупинити торгівлю, депозит, виведення коштів та функції фінансування, точний час відновлення не може бути визначений зараз”. – повідомила біржа.

У біржі запевнили, що кошти всіх її клієнтів у безпеці, і вона повернеться до звичайної роботи, як тільки закінчиться розслідування.

Згідно із заявою компанії, у 2021 році співробітник керівної ланки брав участь у проекті, який, як підозрюють правоохоронні органи, порушував кримінальне законодавство.

У HotBit стверджують, що проект суперечив внутрішнім принципам компанії, а про участь менеджера в цьому проекті Hotbit нічого не знали. Співробітник, про якого йдеться, залишив HotBit у квітні 2021 року.

У повідомленні уточнюється, що жодні інші співробітники HotBit не брали участі у проекті, що розслідується. Проте вони надавали допомогу у провідному розслідуванні з липня 2022 року. У процесі розслідування частину активів компанії було заморожено, що не дозволило біржі нормально працювати.

“Hotbit відновить нормальне обслуговування, як тільки активи будуть розморожені. Усі активи та дані користувачів на Hotbit безпечні та коректні”. – говориться в заяві біржі.

Тим часом біржа заявила, що працює над планом компенсацій для своїх користувачів, який буде опублікований найближчим часом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *