Крупний тримач криптовалюти Solana перевів $25 млн, щоб знизити ризик краху DeFi-протоколу Solend


22.06.2022
Крупний тримач криптовалюти Solana перевів $25 млн, щоб знизити ризик краху DeFi-протоколу Solend

Крупний кит Solana, який минулого тижня опинився на межі ліквідації, почав виводити свої кошти із заснованого на Solana DeFi-протоколу Solend, де раніше зберігалися усі його кошти. Так званий “кит Solend” перевів $25 млн свого боргу на протокол Mango Markets для зниження ризику, зазначили розробники Solend у вівторок.

В Solend додали, що це стало результатом зусиль команди переконати анонімного кита (3oSE) поширити свою кредитну позицію на другу кредитну платформу – Mango Markets (MNGO).

Після того, як користувач переклав частину своєї позиції на Mango Markets, Solend позбавив себе тягаря можливої ​​примусової ліквідації. Однак, за словами Solend, криза ще не повністю пройшла, оскільки це просто обмежує вплив самого Solend. Торговельна позиція — та її потенційна ліквідація — залишається активною.

«Однак це не вирішує проблеми повністю, оскільки велика стіна ліквідації все ще існує, — зазначила комнда Solend. Ми зв’язалися з проектом Mango та 3oSE…URBE, щоб розробити довгостроковий план». говориться в твіті Solend.

Проблема почалася, коли користувач платформи Solend узяв кредит у розмірі $108 млн у стейблкоінах. Кредит був забезпечений 5,7 мільйонами Solana (SOL) у сумі $215 млн, що становило 95% депозитів Solana в основному кредитному пулі Solend.

Проте, коли ринок впав, цей кредит опинився під загрозою ліквідації. Було підраховано, що це станеться, якщо ціна SOL впаде до $22,30. Команда Solend заявила, що ліквідація такого розміру у мережі може стати дуже ризикованою. Якби ліквідація в мережі пройшла, протокол Solend зазнав би ризику накопичення безнадійних боргів через каскадне падіння вартості токену SOL.

Пізніше проект Solend став предметом критики у криптоспільноті, коли запропонував зайняти позицію користувача та вручну ліквідувати її в рамках позабіржової угоди (OTC). Пізніше, незважаючи на позитивні результати голосування, ця пропозиція була відхилена через побоювання, що вона може підірвати рівень децентралізації, що змусить платформу шукати альтернативне рішення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *