Кросчейн міст cBridge постраждав від DNS-атаки


18.08.2022
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Хакери зламали зовнішню оболонку веб-версії кроссчейн мосту cBridge для підробки адреси з метою крадіжки активів користувача.

Відомо, що зловмисникам вдалося провести DNS-спуфінг* веб-сайту cBridge, внаслідок чого деяких користувачів могло переадресовувати на шахрайський смарт-контракт.

DNS-спуфінг – це форма злому комп’ютерних мереж, коли дані кешу доменних імен змінюються зловмисником, з метою повернення помилкової IP-адреси.

Про це у себе на сторінці у твіттері повідомили представники протоколу Celer Network, на якому працює кроссчейн міст cBridge.

Розробники крос-чейн мосту cBridge закликали користувачів скасувати всі дозволи на взаємодію зі смарт-контрактами від 17 серпня.

Сам протокол Celer Network в результаті атаки не зазнав змін.

На початку серпня невідомим удалося провернути аналогічну атаку проти іншого проекту під назвою Curve Finance. За словами представників проекту, шахраям вдалося скомпрометувати веб-сайт curve.fi. Розробники закликали користувачів відкликати контракти, схвалені під час появи у мережі інформації про прорив систем безпеки.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *