Конор МакГрегор став амбасадором трейдингової платформи Tiger Trade


3:45 PM, 7 Вересня 2022
Конор МакГрегор став амбасадором трейдингової платформи Tiger Trade

Чемпіон UFC Конор МакГрегор став офіційним амбасадором екосистеми Tiger.Trade. У ролі партнера МакГрегор працюватиме над підвищенням впізнаваності платформи на міжнародних ринках.

Торгова екосистема Tiger.Trade об’єднує торговий термінал, запущений ще в 2015 році і яким користуються 175 тис постійних користувачів. Місячний торговий обсяг на платформі досяг позначки $6 млрд. Платформа пропонує торгівлю акціями, ф’ючерсами та опціонами, а також цифровими валютами.

Сам МакГрегор підтвердив партнерство з Tiger.Trade та прокоментував свій новий статус:

“Я бізнесмен і завжди шукаю нові способи розширити свій бізнес. Я вирішив стати амбасадором Tiger.Trade, тому що їхні продукти є простими у використанні для користувачів і дають трейдерам повний набір інструментів, необхідних їм для досягнення успіху”.

Партнерство може стати взаємовигідним для обох сторін: популярність відомого бійця MMA важко переоцінити, особливо напередодні проведення компанії ІEO, яке відбудеться вже у вересні поточного року. До кінця року компанія планує запустити кілька нових фінтех продуктів.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!