Конгресмен США назвав XRP незареєстрованим цінним папером


20.07.2022
Конгресмен США назвав XRP незареєстрованим цінним папером

Під час слухань у Конгресі з приводу нагляду з боку Відділу правозастосування Комісії з цінних паперів та бірж член палати представників Бред Шерман заявив, що одна з провідних криптовалют з ринкової капіталізації XRP є цінним папером.

У зв’язку з цим він запитав директора підрозділу Гурбіра Гревала, чому агентство не вжило заходів щодо торгових платформ, які пропонують цінні папери, що не відповідають закону, такі як XRP. Виходячи з цього він сказав, що такі торгові майданчики працюють як нелегальні біржі цінних паперів.

Нагадаємо, SEC подала до суду на Ripple у грудні 2020 року, стверджуючи, що XRP є незареєстрованим цінним папером. Справа має завершитися наступного року, відповідно, суд ще має визначити статус токена.

Головний юрисконсульт Ripple Стюарт Алдероті прокоментував висловлювання Шермана, сказавши, що саме порушення справи не визначає, чи є токен цінним папером:

Це згубний ефект підходу Комісії з цінних паперів і бірж до примусу з недоведеними звинуваченнями, що маскуються під регулювання,— завдання шкоди людям, ринкам та американським інноваціям.

Шерман відомий вкрай негативним ставленням до криптовалют, наприклад ще в 2018 році він закликав до повної заборони криптовалют.

У червні минулого року він закликав закрити індустрію, додавши, що він хотів би, щоб люди купували лотерейні квитки. У грудні він розкритикував генерального директора Coinbase Браяна Армстронга за те, що той не з’явився на слухання у Конгресі, пов’язані з криптовалютами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *