Компанію Yuga Labs запідозрили в інсайдерській торгівлі навколо NFT-колекції CryptoPunks


21.06.2022
Компанію Yuga Labs запідозрили в інсайдерській торгівлі навколо NFT-колекції

Компанію Yuga Labs, розробників колекції невзаємозамінних токенів Bored Ape Yacht Club, дослідники з DappRadar запідозрили в інсайдерській торгівлі навколо колекції CryptoPunks, яку компанія раніше викупила у Larva Labs.

За даними аналітиків, 18 червня навколо колекції CryptoPunks було зафіксовано спалах торгових обсягів. Всього за добу обсяг торгів підскочив з менш ніж $2 млн до $8 млн. У DappRadar відзначають аномальність подібного зльоту з урахуванням того, що на той момент котирування на ринку стрімко падали.

Джерело: DappRadar

У DappRadar зазначають, що подібна активність у будь-якій іншій галузі вже привернула б увагу Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США через потенційну інсайдерську торгівлю.

Імовірність інсайдерської торгівлі збільшилася після того, як користувачі у твіттері з’ясували, що 19 червня хтось створив криптовалютний гаманець, поповнив його на 643 ETH через Coinbase та купив вісім NFT-токенів колекції CryptoPunks.

Ще один криптоінвестор під псевдонімом Beanie теж перервав своє тримісячне затишшя і купив одразу чотири NFT.

Нагадаємо, в середині березня компанія Yuga Labs купила права на CryptoPunks та Meebits. Фінансова сторона угоди залишається невідомою. Однак пізніше в Yuga Labs залучили $450 млн від різних венчурних фондів, включаючи a16z, голова якого значиться у раді директорів Coinbase.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *