Компанії Франції та Швеції почнуть використовувати блокчейн-сервіс від Ripple


11.10.2022
ripple fortune

Блокчейн-компанія Ripple уклала договори на надання свого сервісу On-Demand Liquidity (ODL) компаніям із Франції та Швеції, ними стали провайдери платежів Lemonway і Xbaht. Раніше в цих країнах сервіс був недоступний.

Повідомляється, що за допомогою ODL від RippleNet компанії зможуть здійснювати миттєві перекази з використанням токена XRP за підтримки Tranglo, центру транскордонних платежів, розташованого в Сінгапурі.

Блокчейн-сервіс On-Demand Liquidity дає змогу двом сторонам отримувати миттєву ліквідність, маючи на рахунку токени XRP. Під час відправлення фіатні гроші однієї сторони обмінюються на XRP і пересилаються приймаючій стороні, яка конвертує їх у свою фіатну валюту.

RippleNet — це мережа банків та інституційних платіжних систем, які використовують рішення, розроблені материнською компанією Ripple з метою ефективного здійснення транзакцій по всьому світу.

Lemonway і Xbaht приєднуються до компаній FINCI, FlashFX, FOMO Pay, iRemit, Novatti, Pyypl, SBI Remit та інших, які також використовують ODL.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *