Колишній радник Байдена розповів про план уряду США щодо СBDC та боротьби з частними криптовалютами


01.03.2023
Резервний банк Бостона повідомив про завершення дворічного дослідження цифрового долара

Екс-радник президента США Джо Байдена з міжнародної економіки Даліп Сінгх заявив про активну роботу уряду над просуванням цифрового долара (CBDC) з метою витіснення приватних криптовалют із ринку. Про це пише CoinDesk з посиланням на слухання в банківському комітеті Сенату.

На думку Сінгха, запуск цифрового долара є “найкращим кроком, оскільки це витіснить екосистему криптовалют, яка дає змогу противникам національної безпеки США, таким як РФ, використовувати наші недоліки та слабкості критичної інфраструктури”.

Заява Сінгха пролунали у відповідь на висловлювання сенаторки Елізабет Воррен про те, що криптовалюти використовують для здирництва в американських підприємств і обходу американських санкцій.

У травні минулого року аналітики Crystal Blockchain розповіли про атаки на американські державні та приватні установи, вчинені російськими хакерами з угруповання Conti з метою отримання викупу.

Наразі лідером із впровадження CBDC є Китай. У жовтні минулого року обсяг транзакцій у цифровому юані досяг 14 млрд доларів. Розробку CBDC ведуть також у Росії, Індії, Нігерії, Казахстані, Туреччині та Євросоюзі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *